Ubezpieczenia mieszkania i domu
Google+

Oferujemy ubezpieczenia mieszkań od kilkudziesięciu złotych wzwyż, kilkunastu firm ubezpieczeniowych.

  • Może to być ubezpieczenie mienia ruchomego lokatora, czy studenta wynajmującego od kogoś pokój czy mieszkanie.
  • Może to być ubezpieczenie tzw murów mieszkania własnościowego lub domu.

Przydatne często bywa ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym jeśli np. woda z pękniętej rury zaleje mieszkanie sąsiada czy Twój pies kogoś ugryzie.

Ubezpieczenia mieszkań i domów można rozszerzyć np. o ryzyko powodzi czy też przepięcia w sprzęcie elektronicznym spowodowanym wyładowaniem atmosferycznym.

Szczególnie konieczne jest ubezpieczenie mieszkania czy domu, jeśli braliśmy w tym celu kredyt. W takim przypadku banki żądają od kredytobiorcy polisy ubezpieczenia mieszkania lub domu. Taką polisę można także wykupić od razu na 3 lata. Dzięki temu każdy kolejny rok ubezpieczenia jest tańszy i nie musimy pilnować terminu wznowienia polisy. Takie trzyletnie polisy chętniej przyjmują również banki.

Firmy ubezpieczeniowe oferują również ubezpieczenia mieszkań i domów "all risk", od wszystkich ryzyk.

   

 

Ubezpieczenie instalacji energii odnawialnej w Wiener
Dla klienta indywidualnego

Kup polisę ON-LINE !
Kliknij w baner poniżej i 

 

 


 

 

SZYBKI KONTAKT
89 526 48 20
Biuro
tel. kom. 666 556 150
Olsztyn, Ul. Jagodowa 41
(osiedle Likusy)

Ubezpieczenia Olsztyn

Mirosław Mikłaszewicz
tel. kom. 604 978 363

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Agenta. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Ubezpieczenia Transportowe”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w Polisie i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
Ubezpieczenia Olsztyn
copyright © Mikłaszewicz Ubezpieczenia Olsztyn
All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo