Ubezpieczenia komunikacyjne
Google+

Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne kilkunastu firm.

Tylko u nas najtańsze ubezpieczenia OC AXA DIRECT!

Proponujemy zarówno tanie ubezpieczenie OC, jak też ubezpieczenia pakietowe, w których możliwe jest ubezpieczenie OC w połączeniu z wybranymi innymi ubezpieczeniami dobrowolnymi, takimi jak AC, NW,  Assistance, czy ubezpieczeniem mieszkania lub domu mieszkalnego.

Takie połączenia dają często Klientom podwójną korzyść. Ubezpieczenie w pakiecie może być tańsze, a klient uzyskuje również szerszą ochronę ubezpieczeniową.

Pamiętaj !

Jeśli chcesz ubezpieczyć z OC swój samochód w innej firmie, powinieneś conajmniej na 1 dzień przed końcem ubezpieczenia wypowiedzieć umowę dotychczasowemu ubezpieczycielowi.
Wzór wypowiedzenia jest w zakładce do pobrania.

Zakup ubezpieczenia OC przez Internet

Możesz wybrać jedną z poniższych firm i sam dokonać zakupu polisy OC:  

   

 

SZYBKI KONTAKT
89 526 48 20
Biuro
tel. kom. 666 556 150
Olsztyn, Ul. Jagodowa 41
(osiedle Likusy)

Ubezpieczenia Olsztyn

Mirosław Mikłaszewicz
tel. kom. 604 978 363

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Agenta. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Ubezpieczenia Transportowe”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w Polisie i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
Ubezpieczenia Olsztyn
copyright © Mikłaszewicz Ubezpieczenia Olsztyn
All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo