Ubezpieczenia turystyczne i osobowe
Google+

W zakresie tego rodzaju ubezpieczeń oferujemy szczególnie szeroką gamę możliwości.

Warto ubezpieczyć zarówno wyjazdy krajowe jak i zagraniczne (np. narty, nurkowanie itp.) Warto pamiętać o ubezpieczeniu od następstw nieszczęsliwych wypadków zarówno podczas wyjazdów prywatnych jak też służbowych. Przy częstych wyjazdach służbowych (indywidualnych czy grupowych) można skorzystać z wygodnej polisy tzw. obrotowej.
Nie bez znaczenia jest też wybór firmy ubezpieczeniowej szczególnie przy wyjazdach zagranicznych. Im bardziej firma jest znana w danym kraju, tym łatwiej i szybciej otrzymamy pomoc w razie wypadku.

Oferujemy najtańsze na rynku ubezpieczenia turystyczne, kosztów leczenia oraz NNW grupowe.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do naszego biura.

Ewentualnie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

SZYBKI KONTAKT
89 526 48 20
Biuro
tel. kom. 666 556 150
Olsztyn, Ul. Jagodowa 41
(osiedle Likusy)

Ubezpieczenia Olsztyn

Mirosław Mikłaszewicz
tel. kom. 604 978 363

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych u Agenta. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Ubezpieczenia Transportowe”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w Polisie i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.
Ubezpieczenia Olsztyn
copyright © Mikłaszewicz Ubezpieczenia Olsztyn
All rigths reserved
Projekt i realizacja Artneo